×
Teisinė informacija

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali laikyti arba gauti informaciją iš naršyklės, daugiausia "slapukų" formoje. Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nustatymus ar jūsų įrenginį (kompiuterį, planšetinį kompiuterį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojama tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepageidaujamiems slapukams, galite spustelėti žemiau esančias kategorijų antraštes. Tačiau jei tai atliksite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Tel.: 8 616 88448, El. p. info@viva24.lt

Prekių pristatymo kaina tik 1 eur.

Mūsų partneriai siuntinių pristatymams – OMNIVA (paštomatai) ir Venipak Lietuva (kurjeriai).

Prekės pristatomos per 1-3 darbo dienas po mokėjimo gavimo į UAB „Drema“ sąskaitą, jei pasirinktos prekės užsakymo metu yra mūsų sandėlyje.

Jei užsakymą pateiksite ir apmokėsite (jei nesirenkate mokėti kurjeriui) iki tos pačios dienos 12 valandos, užsakytas prekes gausite jau kitą darbo dieną, jei po 12-os valandos – užsakytos prekės bus pristatytos dar kitą darbo dieną.

Pasirinkus kurjerio pristatymą užsakymams iki 100 EUR taikomas pristatymo mokestis 1 EUR. Prekių pristatymas nemokamas, jei krepšelio suma daugiau nei 100 EUR. 

Pasirinkus pristatymą į paštomatą - pristatymo mokestis 1 EUR. Jei pasirinkote už prekes mokėti atsiimant siuntą iš paštomato - taikomas 2 EUR įmokos admininstravimo mokestis.

Jei pasirinkote už prekes mokėti grynais kurjeriui, visiems užsakymams, nepriklausomai nuo jo kainos - taikomas 2 EUR įmokos admininstravimo mokestis.

Prekes pristatant į Kuršių Neriją papildomas mokestis netaikomas. 

Iškilus klausimams kaip gauti, pakeisti ar grąžinti prekes -  kreipkitės, rašydami el.paštu:  info@viva24.lt (bet kuriuo paros metu, atsakymą gausite kaip įmanoma greičiau) arba skambinkite telefonu: +370 616 88448 (I-V 11:00-17:00).

Gavę siuntą patikrinkite, ar siunta nepažeista.  Jeigu siunta pažeista, informuokite apie tai siuntų gabenimo tarnybą ir nedelsdami susisiekite su mumis.  Priėmus prekes ir pasirašius kurjerio pateiktą prekių perdavimo - priėmimo dokumentą be pastabų (neinformavus apie pažeidimą kurjerio), laikysime, jog Jūs patvirtinate, kad siunta yra tvarkinga ir pristatyta tinkamai.

Prekes atsiimti nemokamai galima atvykus į UAB „Drema“ buveinę, adresu:  Savanorių pr. 175, 50177 Kaunas.

UŽSAKOMŲ PREKIŲ PRISTATYMAS

Užsakomos prekės, kurių nėra sandėlyje, bet turime galimybę galime jas užsakyti. Specialiai užsakomų prekių pristatymo terminas - iki 30 darbo dienų.

Prekių užsakymai priimami:

telefonu tel.:  +370 616 88448

elektroniniu paštu.:  info@viva24.lt,

atvykus: UAB “Drema” biurą, adresas:  Savanorių pr. 175, 50177 Kaunas.

UAB “Drema”  įsipareigoja pagreitinti užsakymo pristatymą,  jeigu susiklosto tam palankios aplinkybės. Pristatymo vieta ir laikas ir apmokėjimas už jas yra suderinami su užsakovu telefonu ar elektroniniu paštu.


Ši svetainė renka asmeninius duomenis ir saugo slapukus. Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Galite naršyklę sukonfigūruoti taip, kad atsisakytumėte kai kurių ar visų slapukų. Atsisakius slapukų, kai kurių paslaugų funkcionalumas gali būti apribotas. Daugiau informacijos, spauskite čia. leisti visiems