×
Teisinė informacija

Kai lankotės bet kurioje svetainėje, ji gali laikyti arba gauti informaciją iš naršyklės, daugiausia "slapukų" formoje. Ši informacija, kuri gali būti apie jus, jūsų nustatymus ar jūsų įrenginį (kompiuterį, planšetinį kompiuterį arba mobilųjį telefoną), dažniausiai naudojama tam, kad svetainė veiktų, kaip tikitės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus šioje svetainėje, ir užkirsti kelią nepageidaujamiems slapukams, galite spustelėti žemiau esančias kategorijų antraštes. Tačiau jei tai atliksite, tai gali turėti įtakos jūsų patirčiai svetainėje ir paslaugoms, kurias mes galime pasiūlyti.

Tel.: 8 616 88448, El. p. info@viva24.lt

Prekių pristatymo kaina tik 1 eur.

Nuoširdžiai kviečiame prisidėti prie iniciatyvos „Pagalba moteriai“

Nuo 2018 m. lapkričio 09 d. iki 2019 m. sausio 10 d. pirkdami prekes, pažymėtas "Pagalbos moterims" logotipu, 1 eurą skirsite „Pagalbos moterimis linijai“.

"Pagalbos moterims linija“ veikla paremta savanorystės principu ir emocinę paramą telefonu teikia nuo 2004 m. Šiuo metu organizacijoje dirba apie 100 savanorių.

Prie „Pagalbos moterims linijos“ telefono budi ir į laiškus atsakinėja savanorės, baigusios specialius 100 valandų mokymus. Apmokytos konsultantės išklauso, palaiko, suteikia emocinę paramą, būna šalia itin sunkiomis akimirkomis, kai sunku priimti vieną ar kitą sprendimą ir susigaudyti savyje.

Per metus atsako į 13–15 tūkstančių pagalbos skambučių ir atrašo į maždaug 200–300 elektroninių laiškų.

INICIATYVOJE DALYVAUJA ŠIOS PREKĖS

                                

Šiuo metu emocinės paramos galima kreiptis nemokamu telefonu 8 800 66366 ir adresu pagalba@moteriai.lt  

„Pagalbos moterims linija“   


Ši svetainė renka asmeninius duomenis ir saugo slapukus. Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Galite naršyklę sukonfigūruoti taip, kad atsisakytumėte kai kurių ar visų slapukų. Atsisakius slapukų, kai kurių paslaugų funkcionalumas gali būti apribotas. Daugiau informacijos, spauskite čia. leisti visiems